آرشیو رسانه واخبار داخلی مجاهدین خلق

تک گویی و تک صدایی

بهزاد علیشاهی ---------- نقدی برمصاحبه سید المحدثین با العربیه و سبک کار فرقه رجویی در پاسخگویی------- قسمت اول------------   اینکه از ته دل امیدوارم که مسعود رجوی زنده باشد که بتوان برای یکبار هم... (29 جولای 2016)

واقعیات و مجاهدین

ب - علیشاهی ------- قسمت اول – مفروضات مجاهدین ------------------------- مجاهدین درفکر مبارزه بی امان با جمهوری اسلامی هستند، هدف  آنها نه کسب قدرت وولایت آقای رجوی بلکه رهایی و آزادی مردم ایران است ،... (10 جولای 2016)

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را کنار گذاشته باشند وبرای عرضه خود دست به چاپ یک آگهی بزنند ؟... (18 می 2016)

تیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اش

بهزاد علیشاهی --- -- مجاهدین خلق شورایی راه انداخته اند و به یک عده آدم طبق اسناد و مدارک خودشان که درمورد مستعفی ها رو کرده اند پول میدهند بابت پرخاشگری و فحاشی به منتقدین و جداشده های سازمان... (12 می 2016)

زالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهی پناهندگی بعنوان یک حق وحتی نه یک اقدام حقوق بشری یا دلسوزانه در قوانین بین المللی به ثبت رسیده است . هیچ پناهجویی بابت این حق به هیچ نهاد یا دستگاه و سازمانی بدهکار نیست . اما... (7 می 2016)

خودبزرگ نمایی از طریق معکوس

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- روزگاری مجاهدین برای اینکه بتواند بر اعضای خود و نیز اپوزسیون خارج کشوری اقتدار و برتری اش را به ثبوت برساند دست به انجام عملیات خشن و کور ترور میزد ویا هسته... (25 فوریه 2016)

نحوه خبررسانی فرقه ای

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی-- اخباری که مجاهدین منتشر میکنند معمولا از سوی هیچ فرد و گروهی بعنوان منبع خبری موثق قرار نمیگیرد ،دیرگاهی است که اخبار مجاهدین را فقط هوادارانشان حسب الامر... (22 فوریه 2016)

اهمیت جدایی زنان از فرقه رجوی

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی جداشدن از فرقه البته به لحظه شناخت و آگاهی فرد اسیر بستگی دارد و حتما که هرفرقه ای تمام سعی خودش را میکند که اسیرانش امکان دسترسی به خارج ازحصارهای فرقه ای و... (16 دسامبر 2015)

پیام به لشکرهای ارتش آزادیبخش

بیتا عارف کانون وبلاگنویسان ========== موشک باران پایگاه لیبرتی و پیام مسعود رجوی ----------- این روزها کار مسعود رجوی که القابی همچون فرماندهی کل ارتش آزادیبخش را و رهبری عقیدتی خاص الخاص مجاهدین و... (22 نوامبر 2015)

لیچارگویی مجاهدین شما را به یاد کدام ادبیات می اندازد

  بیتا عارف – کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی چه حکمتی است که همه افراطیون و  آنها که دستشان از استدلال خالی است زبان به تهدید و فحاشی و دست به خنجر و چماق میگشایند و میبرند .  چه حکمتی است... (8 نوامبر 2015)

تازه ترین ابتکار مجاهدین در مبارزه

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی----_- مجاهدین مدعی مبارزه با جمهوری اسلامی که با وجود از نسل واصل افتادنشان هنوز خود را یگانه آلترناتیو و خط مقدم مبارزه با جمهوری اسلامی میدانند به دلیل تمام... (1 سپتامبر 2015)

تجمعات اعتراضی در لیبرتی و نکات قابل توجه آن

  بیتا عارف ---------------------- مجاهدین خلق به دلیل آن چیزی که نرسیدن پوشاک و سوخت به لیبرتی گفته اند دست به اعتراض در لیبرتی زده اند , به نظر میرسد در لیبرتی که محل زندگی آنهاست و هیچ خبرنگار و... (28 آگوست 2015)

مجاهد درلباس منتقد با خنجری بیرون زده از جیب

مجاهد درلباس منتقد با خنجری بیرون زده از جیب کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی------ برنامه پرگار بی بی سی با نام «ساواک» گرچه جای نقد و بررسی دارد و گرچه ما با بسیاری از گفته های مهمانان برنامه... (7 آگوست 2015)

حفاظت شده: خبررسانی مجاهدین

این محتوا با رمز محافظت شده است. برای مشاهده رمز را در پایین وارد کنید: رمز: ... (24 فوریه 2015)

عذر بدتر از گناه یا رسوایی بدتر از افشاگری

---کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی --- بعد از افشاگری کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی در باره مظلوم نمایی مجاهدین وارائه آمار دروغین (حل یک مساله ساده ریاضی ), آنها مجبور به پاسخگویی شدند وطبق... (17 فوریه 2015)

کارکرد تازه ای برای تبلیغات

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی- شایدکسب در آمد , جلب مشتری , شهرت, معرفی یا ترو یج عقاید , دلایل معمول برای تبلیغات باشد , مجاهدین تبلیغات پرهزینه ای همچون تلویزیون ماهواره ای بیست و چهار ساعته... (7 فوریه 2015)

نظر مخالف ممنوع

معمولا  در برنامه های تلویزیونی مجاهدین نظر مخالفی شنیده نمیشود ,  تلفنها کنترل شده اند و مناظره ای هم  رخ نمیدهد , در سایتها هم امکان گذاشتن کامنت مخالف وجود ندارد حتی کامنت های موافق هم... (10 ژانویه 2015)

ارتش ناتوانان ,سرمایه یا وبال خلق قهرمان

ارتش آزادیبخش مجاهدین که روزگاری به همت صدام حسین و بعنوان ارتش خصوصی او شکل گرفته بود و مجاهدین با اتکابه آن خود را یگانه آلترناتیو وسرمایه خلق قهرمان میخواندند باسقوط صدام حسین به سرعت به... (10 ژانویه 2015)

اسامی ۲۳۳ نفر انتقالی اخیر از عراق به آلبانی به ترتیب حروف الفبا

کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث، نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  نامها به ترتیب الفبا تنظیم شده. برای نامهای فامیل دو قسمتی، هر دو حروف را نگاه کنید.  به تعدادی از خانواده ها که اسامی... (13 دسامبر 2014)

مقام آمریکایی: ۶۰۰ عضو سازمان مجاهدین خلق به آلبانی منتقل شده‌اند

بی بی سی، یازدهم دسامبر ۲۰۱۴:…  پیش از پیشنهاد آلبانی، مریم رجوی، از رهبران ارشد سازمان مجاهدین خلق، گفته بود که یا باید همه اعضای این سازمان که در عراق هستند، به ایالات متحده آمریکا منتقل... (13 دسامبر 2014)

مرگ میر یعقوب ترابی، ننگ دیگری برای مریم قجرعضدانلو و سرکوب های درون فرقه ای

حامد صرافپور، صفحه فیسبوک، نهم نوامبر ۲۰۱۴:… یعقوب ترابی از اعضای معترض فرقه رجوی بود که بسیاری از دوستان از جمله آقایان محمد کرمی، محمد رزاقی، حسن پیرانسر،‌ خانم زهرا میرباقری و تمامی... (10 نوامبر 2014)

ای یزلذس نست نت تنسذلتن نمیداتنم

سکوت شورای جور و جهل و جنایت رجوی دو هفته بعد از اعلام استعفای شاهپور باستان سیر

شاپور باستان سیر، صفحه فیسبوک، هفتم اکتبر ۲۰۱۴: … در پی‌ سوالات مکرر از طرف دوستان به وسیله تلفن و نامه که جویای صحت استعفای اینجانب از شورای ملی‌ مقاومت ایران بوده اند ، باید عرض کنم که این... (8 اکتبر 2014)

چرا سازمان مجاهدین خلق هویت فردی که در حمله به اشرف سوخته را اعلام نمی کند

... چرا سازمان مجاهدین خلق تا به امروز از نفر 53 که سوخته است نامی نبرده و اعلام نمی کند ؟ مگر سر شماری از 102 نفری که در اشرف سابق بودند چقدر زمان می برد! همان طور که کمیته تحقیقات هم یکی از... (4 دسامبر 2013)

فراخوان انجمن زنان ایران برای آزادی خانم شیرین معینی از تشکیلات رجوی

زنان ایران، ششم اوت ۲۰۱۳: …  ضمن تشکر و قدردانی از هموطنان عزیزی که بعد از دیدن برنامه انجمن زنان در مردم تی وی از کشورهای مختلف ا ز جمله استرالیا و اروپا و ایران  با انجمن زنان تماس برقرار کرده... (6 آگوست 2013)

دوستان سابق! بخود آئید

اسماعیل وفا یغمایی، وبلاگ دریچه زرد، سی و یکم ژوئیه ۲۰۱۳: … تعارف را کنار بگذاریم! من نمیدانم برای چه سازمان مجاهدین چنانکه در رابطه با خود من و در پاسخ سئوال من پس از مدتها دو اطلاعیه توسط... (1 آگوست 2013)

کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند

ایرج شکری، وبلاگ درفش، بیست و هشتم ژوئیه ۲۰۱۳: … ویدئوکلیپ ضمیمه به خوبی نشان دهنده خودبزرگ بینی و خود شیفتگی بی مانندی است که رهبری مجاهدین به آن مبتلاست . گفتار کوتاه در اول آن توضیح دهنده این... (30 جولای 2013)

اخبار داخلی مجاهدین

تک گویی و تک صدایی

بهزاد علیشاهی ---------- نقدی برمصاحبه سید المحدثین با العربیه و سبک کار فرقه رجویی در پاسخگویی------- قسمت اول------------   اینکه از ته دل...

واقعیات و مجاهدین

ب - علیشاهی ------- قسمت اول – مفروضات مجاهدین ------------------------- مجاهدین درفکر مبارزه بی امان با جمهوری اسلامی هستند، هدف  آنها نه کسب...

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را...

تیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اش

بهزاد علیشاهی --- -- مجاهدین خلق شورایی راه انداخته اند و به یک عده آدم طبق اسناد و مدارک خودشان که درمورد مستعفی ها رو کرده اند پول...

زالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهی پناهندگی بعنوان یک حق وحتی نه یک اقدام حقوق بشری یا دلسوزانه در قوانین بین المللی به ثبت رسیده است . هیچ پناهجویی بابت این...

خودبزرگ نمایی از طریق معکوس

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- روزگاری مجاهدین برای اینکه بتواند بر اعضای خود و نیز اپوزسیون خارج کشوری اقتدار و برتری اش را به ثبوت...

شناخت و نقد فرقه رجوی

جیبوتی ِ، محمود عباس و مجاهدین

بهزاد علیشاهی ------------------- میخواهم خودم را جای خانم رجوی بگذارم (البته بلانسبت!!) عربستان سعودی و شاهزاده فیصل و سازمان استخباراتش به من...

سناریوهای محتمل از خبرمرگ مسعود رجوی

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی مزدوری مجاهدین خلق حرف تازه ای نیست اما هر بار بیش از قبل چندش آور و خائنانه خود را نشان میدهد از شوروی...

سیدالرئیس جدید وستون پنجمش

بهزاد علیشاهی ------------------- اینکه شاهزاده سعودی وسخنگوی غیررسمی آل سعود و رئیس سازمان امنیت عربستان و ژنرال حبوش وعزت ابراهیم الدوری...

موهوم یا واقعا موجود

  بهزاد علیشاهی موضوع بحث ما یک افشاگری آقای مصداقی است و پاسخی که مجاهدین به آن قضیه داده اند و کمی روشنگری و توضیح و خاطره  در این...

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را...

بیانه ها و انتشارات

افراطیون در سراشیب

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ------------------ الکساندر فان در بلن  پروفسور اقتصاد ورهبر پیشین حزب سبزهای اطریش بر رقیب راستگرای خود (...

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را...

زالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهی پناهندگی بعنوان یک حق وحتی نه یک اقدام حقوق بشری یا دلسوزانه در قوانین بین المللی به ثبت رسیده است . هیچ پناهجویی بابت این...

پدیده تروریست و راه اشتباه جهان

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- تروریست در اروپا وحشت آفریده است ، هزینه های سرسام آور ، ترس ، عدم تعین و جنگ روانی پدیده تروریست باعث...

نگاهی به رهایی زن از دیدگاه مجاهدین خلق

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ---- خانم رجوی همیشه وهرگاه از زنان یادی میکند بلافاصله صفتی را به آن میبندد که مشخص کند منظورش همه زنان...