آرشیو فرقه رجوی

جیبوتی ِ، محمود عباس و مجاهدین

بهزاد علیشاهی ------------------- میخواهم خودم را جای خانم رجوی بگذارم (البته بلانسبت!!) عربستان سعودی و شاهزاده فیصل و سازمان استخباراتش به من میگویند میخواهیم دردشمنی و لجاجت با جمهوری اسلامی... (1 آگوست 2016)

تک گویی و تک صدایی

بهزاد علیشاهی ---------- نقدی برمصاحبه سید المحدثین با العربیه و سبک کار فرقه رجویی در پاسخگویی------- قسمت اول------------   اینکه از ته دل امیدوارم که مسعود رجوی زنده باشد که بتوان برای یکبار هم... (29 جولای 2016)

لینک فیلم

http://www.aparat.com/v/spgKJ   <iframe width="640" height="360" src="http://www.namasha.com/embed/pPX2iFrc" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"... (25 جولای 2016)

سناریوهای محتمل از خبرمرگ مسعود رجوی

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی مزدوری مجاهدین خلق حرف تازه ای نیست اما هر بار بیش از قبل چندش آور و خائنانه خود را نشان میدهد از شوروی در زمان دستگیری سعادتی تا آمریکا و از صدام تا سلمان اما... (13 جولای 2016)

سیدالرئیس جدید وستون پنجمش

بهزاد علیشاهی ------------------- اینکه شاهزاده سعودی وسخنگوی غیررسمی آل سعود و رئیس سازمان امنیت عربستان و ژنرال حبوش وعزت ابراهیم الدوری  را بازی میکند امری یکشبه نیست سالها مزدوری وخیانت پشت... (11 جولای 2016)

واقعیات و مجاهدین

ب - علیشاهی ------- قسمت اول – مفروضات مجاهدین ------------------------- مجاهدین درفکر مبارزه بی امان با جمهوری اسلامی هستند، هدف  آنها نه کسب قدرت وولایت آقای رجوی بلکه رهایی و آزادی مردم ایران است ،... (10 جولای 2016)

نامۀ ۵۶ نفر از جداشدگان سازمان مجاهدین خلق به نخست وزیر عراق

لینک به منبع جناب آقای حیدر العبادی نخست وزیر محترم عراق؛ ما گروهی از جداشدگان از سازمان مجاهدین خلق که هر یک سالیان متمادی در کشور شما عراق در مقرهای این سازمان به عنوان عضو آن به سر برده ایم... (25 می 2016)

موهوم یا واقعا موجود

  بهزاد علیشاهی موضوع بحث ما یک افشاگری آقای مصداقی است و پاسخی که مجاهدین به آن قضیه داده اند و کمی روشنگری و توضیح و خاطره  در این باب . آقای مصداقی نوشته اند که مجاهدین خلق سالیان پیش... (23 می 2016)

تشکر از پیامهای شادباش و نکته ای مهم

بهزاد علیشاهی با تشکر از همه دوستان که تبریک گفته و لطف کردند با ایمیل و یا در سایت ها شادمانی خود را ابراز کرده اند . نکته ای کوتاه و به امید دیدار همه این عزیزان و رفع دلتنگی همه میدانیم... (22 می 2016)

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را کنار گذاشته باشند وبرای عرضه خود دست به چاپ یک آگهی بزنند ؟... (18 می 2016)

تیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اش

بهزاد علیشاهی --- -- مجاهدین خلق شورایی راه انداخته اند و به یک عده آدم طبق اسناد و مدارک خودشان که درمورد مستعفی ها رو کرده اند پول میدهند بابت پرخاشگری و فحاشی به منتقدین و جداشده های سازمان... (12 می 2016)

زالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهی پناهندگی بعنوان یک حق وحتی نه یک اقدام حقوق بشری یا دلسوزانه در قوانین بین المللی به ثبت رسیده است . هیچ پناهجویی بابت این حق به هیچ نهاد یا دستگاه و سازمانی بدهکار نیست . اما... (7 می 2016)

پدیده تروریست و راه اشتباه جهان

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- تروریست در اروپا وحشت آفریده است ، هزینه های سرسام آور ، ترس ، عدم تعین و جنگ روانی پدیده تروریست باعث شده است تا دولت مردان اروپایی به فکر مبارزه با تروریست... (25 مارس 2016)

خانم رجوی توان ایدئولوژیک و حقانیت خودرا به همه نشان دهید.

مادر کوشا -- نامه وارده به کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- خانم مریم رجوی سلام ! کاش سازمان شما مثل خیلی از ارگانها و نهادها شفاف و واضح عمل میکرد و نظرات و حرفها را مشنید و پاسخ میداد و روابط... (14 مارس 2016)

ژست مضحک دفاع از حقوق پناهندگی توسط شورای فرقه ای مجاهدین

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی --- کاربرد پناهندگان برای مجاهدین خلق در دوران صدام حسین خلاصه میشد به کار مالی ( درپوشش خیریه پول جمع کردن برای فرقه) و جذب نیرو و انتقال به اشرف ، بعد از صدام هم... (13 مارس 2016)

نگاهی به رهایی زن از دیدگاه مجاهدین خلق

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ---- خانم رجوی همیشه وهرگاه از زنان یادی میکند بلافاصله صفتی را به آن میبندد که مشخص کند منظورش همه زنان نیست ،‌فی المثل در سخنرانی اخیرش گفته است هشت مارس روز... (5 مارس 2016)

سخن های پریشان از سر هول

بیتا عارف - کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- خانم رجوی میگوید در انتخابات همه حوزه ها سوت و کور بود و کسی شرکت نکرد و رژیم به دروغ آمار میدهد که شصت در صد مردم شرکت کرده اند و می افزاید که این... (29 فوریه 2016)

انتخابات ،مجاهدین و همان سیاست همیشگی

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ---- خانم رجوی پیامی برای تحریم سراسری انتخابات صادر کرد ( رضا پهلوی ،برخی احزاب کردی ، سلطنت طلبان و...نیز چنین کردند ) نظرگاه خانم رجوی اما با سایر تحریم کنندگان... (28 فوریه 2016)

خودبزرگ نمایی از طریق معکوس

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- روزگاری مجاهدین برای اینکه بتواند بر اعضای خود و نیز اپوزسیون خارج کشوری اقتدار و برتری اش را به ثبوت برساند دست به انجام عملیات خشن و کور ترور میزد ویا هسته... (25 فوریه 2016)

تبدیل مخالف و منتقد به شهید

بیتا عارف - کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- به بهانه سالروز «شهادت » زهرا رجبی و علی مرادی درترکیه -- چند صباحی طبق روال معمول که زنان باید فرماندهی میکردند خانم یا خواهر زهرا رجبی بعنوان... (24 فوریه 2016)

گردانهای زنان انقلابی از نظر مجاهدین

عکس در ادامه مطلب کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- مجاهدین خلق که پیش از این نیز از ظهور داعش در عراق با بکار بردن توصیفهایی همچون «حرکت مسلحانه انقلابیون عراقی علیه نوری مالکی » ویا... (22 فوریه 2016)

نحوه خبررسانی فرقه ای

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی-- اخباری که مجاهدین منتشر میکنند معمولا از سوی هیچ فرد و گروهی بعنوان منبع خبری موثق قرار نمیگیرد ،دیرگاهی است که اخبار مجاهدین را فقط هوادارانشان حسب الامر... (22 فوریه 2016)

در دام معیارهای خود ساخته

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ---- مجاهدین و معیار پیشرفت تشکیلاتی ،سیاسی و نظامی و ایدئولوژیکی ----- از فردای انقلاب پنجاه و هفت که مجاهدین به اندازه های واقعی خود واقف بودند تحت رهبری سلطه... (16 فوریه 2016)

سی و هشت سال حسرت

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی --- فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنند ---- مجاهدین دوست دارند انقلاب پنجاه و هفت را انقلابی سرقت شده بخوانند ، آنها برای خود و هوادارانشان... (14 فوریه 2016)

آخرین تلاشهای مجاهدین خلق علیه مردیم ایران

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی------ مجاهدین خلق هرچه در توان داشتند برای ادامه تحریمها ،انجام نشدن توافق هسته ای ، و حتی حمله نظامی آمریکا به ایران انجام دادند . آنها جاسوسی کردند ، خبرجعل... (3 فوریه 2016)

عجب شباهتی و عجیب حکایتی

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- بعضی در تمجید مجاهدین خلق و در پاسخ فرقه بودن و خشونت و ترور و همه و همه برای تطهیرش میگویند هر بدی داشته باشد ولی تشکیلات منسجمی دارد , یا میگویند با این... (26 دسامبر 2015)

اخبار داخلی مجاهدین

تک گویی و تک صدایی

بهزاد علیشاهی ---------- نقدی برمصاحبه سید المحدثین با العربیه و سبک کار فرقه رجویی در پاسخگویی------- قسمت اول------------   اینکه از ته دل...

واقعیات و مجاهدین

ب - علیشاهی ------- قسمت اول – مفروضات مجاهدین ------------------------- مجاهدین درفکر مبارزه بی امان با جمهوری اسلامی هستند، هدف  آنها نه کسب...

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را...

تیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اش

بهزاد علیشاهی --- -- مجاهدین خلق شورایی راه انداخته اند و به یک عده آدم طبق اسناد و مدارک خودشان که درمورد مستعفی ها رو کرده اند پول...

زالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهی پناهندگی بعنوان یک حق وحتی نه یک اقدام حقوق بشری یا دلسوزانه در قوانین بین المللی به ثبت رسیده است . هیچ پناهجویی بابت این...

خودبزرگ نمایی از طریق معکوس

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- روزگاری مجاهدین برای اینکه بتواند بر اعضای خود و نیز اپوزسیون خارج کشوری اقتدار و برتری اش را به ثبوت...

شناخت و نقد فرقه رجوی

جیبوتی ِ، محمود عباس و مجاهدین

بهزاد علیشاهی ------------------- میخواهم خودم را جای خانم رجوی بگذارم (البته بلانسبت!!) عربستان سعودی و شاهزاده فیصل و سازمان استخباراتش به من...

سناریوهای محتمل از خبرمرگ مسعود رجوی

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی مزدوری مجاهدین خلق حرف تازه ای نیست اما هر بار بیش از قبل چندش آور و خائنانه خود را نشان میدهد از شوروی...

سیدالرئیس جدید وستون پنجمش

بهزاد علیشاهی ------------------- اینکه شاهزاده سعودی وسخنگوی غیررسمی آل سعود و رئیس سازمان امنیت عربستان و ژنرال حبوش وعزت ابراهیم الدوری...

موهوم یا واقعا موجود

  بهزاد علیشاهی موضوع بحث ما یک افشاگری آقای مصداقی است و پاسخی که مجاهدین به آن قضیه داده اند و کمی روشنگری و توضیح و خاطره  در این...

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را...

بیانه ها و انتشارات

افراطیون در سراشیب

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ------------------ الکساندر فان در بلن  پروفسور اقتصاد ورهبر پیشین حزب سبزهای اطریش بر رقیب راستگرای خود (...

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را...

زالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهی پناهندگی بعنوان یک حق وحتی نه یک اقدام حقوق بشری یا دلسوزانه در قوانین بین المللی به ثبت رسیده است . هیچ پناهجویی بابت این...

پدیده تروریست و راه اشتباه جهان

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- تروریست در اروپا وحشت آفریده است ، هزینه های سرسام آور ، ترس ، عدم تعین و جنگ روانی پدیده تروریست باعث...

نگاهی به رهایی زن از دیدگاه مجاهدین خلق

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ---- خانم رجوی همیشه وهرگاه از زنان یادی میکند بلافاصله صفتی را به آن میبندد که مشخص کند منظورش همه زنان...