آرشیو ویدئو

گردانهای زنان انقلابی از نظر مجاهدین

عکس در ادامه مطلب کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- مجاهدین خلق که پیش از این نیز از ظهور داعش در عراق با بکار بردن توصیفهایی همچون «حرکت مسلحانه انقلابیون عراقی علیه نوری مالکی » ویا... (22 فوریه 2016)

مصاحبه انجمن ایران ستارگان با آقای قربانعلی حسین نژاد قسمت دوم و سوم

مصاحبه انجمن ایران ستارگان با آقای قربانعلی حسین نژاد یکی از اعضای قدیمی ونجات یافته از فرقه رجوی با سابقه ای بیش از 30 سال کار در داخل تشکیلات فرقه رجوی  در رابطه با پیدایش مجاهدین ( فرقه رجوی) و... (18 اکتبر 2014)

تخلیه کامل اردوگاه اشرف در عراق

بی بی سی، دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۳: …  اردوگاه اشرف در عراق محل سابق استقرار سازمان مجاهدین خلق ایران  به طور کامل تخلیه شده است. خبرگزاری آسوشیتد پرس به نقل از مقامات عراقی گفته  آخرین بازماندگان... (13 سپتامبر 2013)

خلاصه مصاحبه با تلویزون مردم در رابطه با: کشتار ۱۰ شهریور در کمپ اشرف ومسائل اتفاق افتاده.

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، دهم سپتامبر ۲۰۱۳: … ده روز از این کشتار دهشتناک می گذرد اما هنوز مسعود رجوی سکوت پیشه کرده است. چرا؟ آیا از پاسخگویی می هراسد؟ آیا در جریان این حمله آسیبی به او وارد شده... (10 سپتامبر 2013)

خانم ها نسرین ابراهیمی و بتول سلطانی میهمانان این هفته مردم تی وی

کانون آوا، سوم اوت ۲۰۱۳: … خانم نسرین ابراهیمی مدیرکانون ایران ستارگان از سویس  دررابطه با زندان سازی سازمان مجاهدین در پایگاه های خارج کشور و وضعیت اسف برانگیز زنان در کمپ های مجاهدین بخصوص... (3 آگوست 2013)

آقایان علی قشقاوی و مسعود جابانی میهمانان این هفته مردم تی وی

کانون آوا، اول ژوئیه ۲۰۱۳: …  برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون MardomTV.com. روزجمعه ۲۸ ماه ژوئن ۲۰۱۳ برابر با ۷ تیرماه ۱۳۹۲ ساعت ۱۸ بوقت آلمان بمدت دوساعت... (2 جولای 2013)

چرا امسال مجاهدین خلق (فرقه رجوی) رقم شرکت کنندگان در ویلپنت را اعلام نمی کنند؟

مجاهدین دبلیو اس، اول ژوئیه ۲۰۱۳: … بر خلاف سنت متداول گردهم آیی های سالهای اخیر مجاهدین که بیشترین تاکید بر روی شمار شرکت کنندگان بود، اما امسال و تا این لحظه هنوز هیچ رقمی مبنی بر تعداد شرکت... (2 جولای 2013)

افشاء فرقه جنایتکار رجوی توسط جوانان فرانسوی در سالن ویلپنت پاریس هنگام شوء مریم قجر !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، سی ام ژوئن ۲۰۱۳: … اماعلی رغم تدابیرشدید امنیتی توسط سردمداران فرقه رجوی به همراه ماموران امنیتی اجاره ای امسال جوانان ضد فرقه فرانسه با حضور خود در سالن ویلپنت پاریس... (2 جولای 2013)

مصاحبه ایران قلم با آقایان محمد حسین سبحانی بهزاد علیشاهی در آکسیون اعتراضی علیه فرقه مجاهدین در میدان تروکادرو پاریس

ایران قلم، بیست و ششم ژوئن ۲۰۱۳: … شوند،چرا سازمان اسرار داراد که باید انها در عراق بمانند چرا یک مبارزه مسالحت امیز شروع نمیکند چرا مسعود رجوی هنوز بر طبل جنگ و خشوند میکوبد مسعود در اخرین... (26 ژوئن 2013)

مصاحبه خانم نسرین ابراهیمی با تلویزیون کانال ۵ فرانسه

ایران ستارگان،  سویس، بیست و ششم ژوئن ۲۰۱۳: …  خیلی از این افراد وقتی که می دیدند راهی به خارج از اشرف نیست و مجاهدین اجازه خارج شدن آنها را نمی دهند , نا امیدانه دست  به خودکشی می زندند و من هم... (26 ژوئن 2013)

مصاحبه ایران قلم با آقای مهدی خوشحال و خانم بتول سلطانی در آکسیون اعتراضی علیه فرقه رجوی در میدان تروکادرو پاریسvv

ایران قلم، بیست و پنجم ژوئن ۲۰۱۳: …  من به عنوان کسی که ۲۰ سال در تشکیلات این سازمان بودم و میدونم دقیقا از روابط و اهداف و کارکردهای این سازمان ، میخوام اینجا به این مردم و به مردم فرانسه این... (26 ژوئن 2013)

کلیپ ویدئویی گزارش از آکسیون اعتراضی جداشدگان از فرقه رجوی در میدان تروکادرو پاریس

گزارشی از این آکسیون  توسط بهزاد علیشاهی و نیز مصاحبه با آقایان محمد حسین سبحانی , علی اکبر راستگو و مهدی... (23 ژوئن 2013)

برنامه جدیدآقای بهزادعلیشاهی درتلویزیون مردم تی وی

کانون آوا، چهارم آوریل ۲۰۱۳: …  آقای بهزادعلیشاهی از کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی. بحث در باره وضعیت مجاهدین و خبرهای اخیر در باره این فرقه و اعضای اسیر آن را شامل چهاربخش زیراجرا کردند:... (5 می 2013)

متن مصاحبه تلویزیون مردم تی وی با فرزاد فرزین فر – ۲۶ آوریل ۲۰۱۳

کانون آوا، چهارم می ۲۰۱۳: …  ۱۱ مهر ۱۳۶۶ من وارد ترکیه شدم از همان اول که وارد پایگاه در ترکیه شدم اصلآ یک فضای عجیبی احساس کردم به ان تشکیلاتی که بعد از سالهای بعد از انقلاب بود بعد از مبارزه... (5 می 2013)

متن مصاحبه تلویزیون مردم تی وی با محمدکرمی درباره قتلهای درون سازمانی -بخش۱

کانون آوا، بیست و نهم آوریل ۲۰۱۳: … تااینکه در سال ۱۳۶۷ در عملیات فروغ جاویدان و یا عملیات مرصاد که رژیم جمهوری اسلامی میگه یک خانم ۵۵ یا ۶۰ ساله شد فرمانده و مسئول علی زرکش که خودش فرمانده بود و... (29 آوریل 2013)

میزگرد بررسی مواضع اخیرمریم رجوی و فرقه مجاهدین (قسمت چهارم ، پایانی)

ایران قلم، بیست و هشتم آوریل ۲۰۱۳: … اگر از دیدگاه رجوی به این موضوع نگاه کنید پاسخ سئوال شما را من اگر در واقع در خلوت گاه خودم را جای رجوی بگذارم در پاسخ به آن سئوال شما در رابطه با آن دو مدار... (29 آوریل 2013)

مصاحبه آقایان محمد کرمی و فرزاد فرزین فر با تلویزیون مردم تی وی

کانون آوا، به نقل از مردم تی وی، بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۳: …  همان شب اول فضا ایجاد کردند. گفتند پایگاه دارد سنگ باران می شود.  باید کشیک بدهیم. یعنی از همان اول فضا را بر ما بستند. فضای امنیتی... (29 آوریل 2013)

متن مصاحبه تلویزیون مردم تی وی با محمدکرمی درباره قتلهای درون سازمانی -بخش1

قای زرکش درسال 1364 در پاریس در پایگاه قلعه اورسورواز در استان والدوز آقای علی زرکش توسط مسعود رجوی و بهمراه دفتر سیاسی ان زمان دادگاهی شد و در این دادگاه علی زرکش بخاطر اینکه مخالفت از یکیش که... (29 آوریل 2013)

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون مردم تی وی

جمعه 5 آوریل 2013 برابر با 16 فروردین ماه  1392  ساعت 18 بوقت اروپای مرکزی :    آقای بهزادعلیشاهی از کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی  درمورد مروری از فعالیتهای سازمان مجاهدین در سال... (6 آوریل 2013)

تبریک سال نو و مروری مختصر از سال گذشته

فایل صوتی و تصویری به مدت پانزده دقیقه شامل تبریک سال نو و مروری بر وقایع مهم سال گذشته در رابطه با فرقه رجوی  ... (29 مارس 2013)

متن مصاحبه محمد حسین سبحانی با تی وی مردم ـ قسمت چهارم چرا سازمان مجاهدین می خواهد به اشرف بازگردد ؟ این نوشته محمد اقبال نیست ، نوشته گشتاپوی سازمان مجاهدین است .

... به گفته سازمان و خانم مریم رجوی "اشرف کانون استراتژیک نبرد و مبارزه مسلحانه است" ، آنجا منطقه ایست که اعضای سازمان 26 سال آنجا آموزش دیدند و در هر حال این شعار استراتژیک سازمان مجاهدین بوده... (10 مارس 2013)

خانم ها زهرا سادات میرباقری و مرضیه قرصی مهمانان این هفته تلویزیون مردم تی وی MardomTv

... ببینندگان عزیز، سلام. امیدوارم که اوقات خوبی را پشت سر گذاشته باشید و اوقاتی را که امروز با هم هستیم اوقات بهتری باشد. امروز جمعه است هشتم ماه مارس سال 2013 میلادی، و برابر است با هجدهم اسفند... (9 مارس 2013)

صلح بین ایران و عراق طناب دار فرقه رجوی، مجاهدین خلق، شد – متن مصاحبه محمد حسین سبحانی با تی وی مردم ـ قسمت سوم متن مصاحبه محمد حسین سبحانی با تی وی مردم ـ قسمت سوم صلح بین ایران و عراق طناب دار فرقه رجوی، مجاهدین خلق، شد آخرین وضعیت مجاهدین در کمپ موقت لیبرتی

.. از طرف دیگه خانم مریم رجوی بعد از حادثه یی که در لیبرتی صورت گرفته ، گفته که ما را به اشرف برگردانید ، به چه دلیل ؟ به دلیل اینکه در اشرف امنیت ما بیشتر است ! شما این موضوع رو پیش هر کارشناس سیاسی... (6 مارس 2013)

متن مصاحبه محمد حسین سبحانی با تی وی مردم ـ قسمت دوم مرید و مراد شدن در فرقه رجوی، مجاهدین خلق اعضای سازمان به دلیل مغزشویی اهداف پنهان مسعد رجوی از طلاق های اجباری را نمی دیدند

... بنابر این خوب در این مقطع و حالا بر اساس اخبار و اطلاعات جدیدی که بدست آمده و شاهدین مختلفی هم وجود دارد و خانم های مختلفی این بحث را تکرار کردند و سواستفاده جنسی وجود داره و حالا از رده های... (3 مارس 2013)

آقایان علیرضا میر عسگری و محمد کرمی مهمانان این هفته تلویزیون مردم تی وی MardomTv

... ببینندگان عزیز، سلام. امیدوارم که اوقات خوبی را پشت سر گذاشته باشید و اوقاتی را که امروز با هم هستیم اوقات بهتری باشد. امروز جمعه است و معمولا برنامه دوستان مجاهدین جدا شده روز چهارشنبه پخش... (3 مارس 2013)

آقایان علیرضا میر عسگری و محمد کرمی میهمانان چهارشنبه این هفته مردم تی وی

. ... در راستای اطلاع رسانی به افکارعمومی و بحث وشفافگری در مورد ماهیت و عملکرد سازمان مجاهدین، جمعه هرهفته بمدت دوساعت، برنامه های پژوهشی با شرکت منتقدین و اعضای جداشده این سازمان بطور زنده از... (27 فوریه 2013)

اخبار داخلی مجاهدین

تک گویی و تک صدایی

بهزاد علیشاهی ---------- نقدی برمصاحبه سید المحدثین با العربیه و سبک کار فرقه رجویی در پاسخگویی------- قسمت اول------------   اینکه از ته دل...

واقعیات و مجاهدین

ب - علیشاهی ------- قسمت اول – مفروضات مجاهدین ------------------------- مجاهدین درفکر مبارزه بی امان با جمهوری اسلامی هستند، هدف  آنها نه کسب...

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را...

تیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اش

بهزاد علیشاهی --- -- مجاهدین خلق شورایی راه انداخته اند و به یک عده آدم طبق اسناد و مدارک خودشان که درمورد مستعفی ها رو کرده اند پول...

زالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهی پناهندگی بعنوان یک حق وحتی نه یک اقدام حقوق بشری یا دلسوزانه در قوانین بین المللی به ثبت رسیده است . هیچ پناهجویی بابت این...

خودبزرگ نمایی از طریق معکوس

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- روزگاری مجاهدین برای اینکه بتواند بر اعضای خود و نیز اپوزسیون خارج کشوری اقتدار و برتری اش را به ثبوت...

شناخت و نقد فرقه رجوی

جیبوتی ِ، محمود عباس و مجاهدین

بهزاد علیشاهی ------------------- میخواهم خودم را جای خانم رجوی بگذارم (البته بلانسبت!!) عربستان سعودی و شاهزاده فیصل و سازمان استخباراتش به من...

سناریوهای محتمل از خبرمرگ مسعود رجوی

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی مزدوری مجاهدین خلق حرف تازه ای نیست اما هر بار بیش از قبل چندش آور و خائنانه خود را نشان میدهد از شوروی...

سیدالرئیس جدید وستون پنجمش

بهزاد علیشاهی ------------------- اینکه شاهزاده سعودی وسخنگوی غیررسمی آل سعود و رئیس سازمان امنیت عربستان و ژنرال حبوش وعزت ابراهیم الدوری...

موهوم یا واقعا موجود

  بهزاد علیشاهی موضوع بحث ما یک افشاگری آقای مصداقی است و پاسخی که مجاهدین به آن قضیه داده اند و کمی روشنگری و توضیح و خاطره  در این...

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را...

بیانه ها و انتشارات

افراطیون در سراشیب

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ------------------ الکساندر فان در بلن  پروفسور اقتصاد ورهبر پیشین حزب سبزهای اطریش بر رقیب راستگرای خود (...

رزومه مجاهدین برای استخدام دائم

بهزاد علیشاهی ---- کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ----- باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ  های رایج استخدام مزدوری را...

زالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهی پناهندگی بعنوان یک حق وحتی نه یک اقدام حقوق بشری یا دلسوزانه در قوانین بین المللی به ثبت رسیده است . هیچ پناهجویی بابت این...

پدیده تروریست و راه اشتباه جهان

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی -- تروریست در اروپا وحشت آفریده است ، هزینه های سرسام آور ، ترس ، عدم تعین و جنگ روانی پدیده تروریست باعث...

نگاهی به رهایی زن از دیدگاه مجاهدین خلق

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی ---- خانم رجوی همیشه وهرگاه از زنان یادی میکند بلافاصله صفتی را به آن میبندد که مشخص کند منظورش همه زنان...